Prosinec 2011

Originál nebo padělek?

31. prosince 2011 v 16:46 | peťulína |  Fashion/móda
Ať už se zajímáte o módu či nikoliv, co raději preferujete? Originál nebo padělek? Jste ve městě a vidíte holky co nosí Dolce & Gabbana, Louis Vuitton nebo Coco Channel... Co si o tom myslíš? Je směšné, když děvčata nosí věci nejdražších návrhů světa a přitom za ně utratili pár stovek? Nebo je to jedno, hlavně, že jí ten padělek z chiny sluší a že je to pěkné? :)


Jak si vyrobit / ušít koktejlové šaty

31. prosince 2011 v 16:32 | peťulína
Vyzkoušej tento návod "jak si udělat půvabné koktejlky" Líbající


Kryty na telefon Hello Kitty

31. prosince 2011 v 16:26 | peťulína |  Kryty na telefon
Hello Kitty na tričku, na batohu, na tašce, na ploše ve svém počítači a co takhle na svým telefonu? :)


Zdobení nehtů - Japonský styl

31. prosince 2011 v 11:33 | peťulína |  Japan style
Milujete komiksy Manga, animované seriály, milujete růžovou, milujete všechno co je s Japonskem spojené? Japonsko bylo a je bohaté svou kulturou. Může se pochlubit například Origami což jsou skládačky z papíru, Ikebana(ou) aranžování květin, čajovými obřady a různě vyšívanými kimony, které nosí gejši. Japonci jsou velmi dobrými malíři a mají k němu vztah. jsou velice talentovaní. Zde je pár ukázek japonské manikúry. V zemi vycházejícího slunce probíhají soutěže tohoto stylu zdobení nehtů. Velice pracné, ale ve výsledku úžasné!Zdobení nehtů - jednoduché

31. prosince 2011 v 11:09 | peťulína |  Kamínky
Žena musí vždy vypadat jako žena a k tomu neodmyslitelně patří i různé detaily jako například krásně a správně upravené nehty jak na rukou tak nohách. Pokud máte rádi jemnost a všestrannost, určitě je vhodné zvolit něco co nebije do očí. Vyhněme se tmavým, pastelovým barvám a zvolme klasickou Francouzskou manikúru nebo světlé odstíny vintage růžové. Můžeme si pokrát i s detaily a to vložit na každý nehet kamínek, krajku či květinu a z obyčejných nehtů se stanou famózní elegantní.


Pokud ale nepatříte mezi dámy, které tento styl preferují a radši sáhnete po něčem výrazném, je dobré promyslet jakou barvu zvolit, popřípadě jestli se hodí k určitému oblečení a také k vám. V dnešní době je na trhu taková škála barev, že fantazii se meze nekladou :)


P.F. 2012

31. prosince 2011 v 0:05 | peťulína

Móda jaro 2012

30. prosince 2011 v 23:51 | peťulína |  Fashion/móda
Už jste přemýšleli jaké kolekce se objeví v ochodních centrech na jaře roku 2012? Pokud ne, zde je krátký článek o tom, co se bude nosit.

Většina obchodních řetězců bude nabízet podobný vintage styl největších světových návrhářů jako např. Prada, Vannesa Bruno či Dolce& Gabbana. Barvy budou smetanové, bílé, šedivé, světle růžové s výraznými pastelovými barvami nebo květinovými či ovocnými vzory. Pro mladší generaci, teenagery, bude určitě vhod např. rock styl, indiánský styl nebo sportovní styl bassebolových bund. Samotné střihy budou velice nadýchané, vzdušné. Milovnice elegantního stylu se budou moci těšit na volné trika, šifonové šaty nebo halenky ze síťoviny s úzkou sukní.


Co je to KAWAII??

30. prosince 2011 v 18:42 | peťulína
Už jste se setkali s názvem Kawaii, ale nevíte co to znamená? Kawaii je japonský výraz a vyjadřuje něco, co je roztomilé, krásné, úžasné,.... Jsi milovnicí japonského stylu? Tak to se ti určitě bude líbit třeba kryt na mobil, který je celý k nakousnutí ;-)Styl 80. léta - brýle Wayfarer s kamínky

30. prosince 2011 v 16:44 | peťulína |  Kamínky
Určitě znáš brýle Wayfarer. Tyto brýle byly v 80. letech velice oblíbené a tento styl se vrátil. Ve městě má tyto brýle teď už snad každá/ý druhá/ý, ale proč nebýt jiný a trochu víc na sebe upozornit stejnými brýle, ale s menším vylepšením ? Nechala jsem si brýle wayfarer na zakázku udělat a nemůžu si je vynachválit. Brýle jsou posety Swarovski krystaly, krásně odráží světlo a člověk se pak cítí jako celebrita. Kamarádky pukají závistí a chtějí tyto brýle též. Nechala by sis také své brýle vylepšit? (popř. jak by měli vypadat?)

brýle