Leden 2012

Zadní kryt na mobil iPhone 4 4G nový!!

16. ledna 2012 v 15:47 | peťulína |  Na prodej...
prodám tento nádherný nový zadní kryt na iPhone 4 4G, který je posázený kamínky. Cena 460 Kč


Líčení na párty

15. ledna 2012 v 12:28 | peťulína |  Líčení, tipy a rady
Návod na party líčení + kombinace různých stylů oblečení


Brýle Wayfarer se swarovski krystaly

13. ledna 2012 v 12:28 | peťulína |  Na prodej...
Prodám tyto úžasné brýle Wayfarer se Swarovski krystaly. Čelo brýlí zdobí Aurora Borealis krytaly, které odráží opravdu mnoho barev a drobné černé krystaly po bocích rámu. Na boku je velký Rose krystal. S těmito brýlemi opravdu zazáříte!! :) cena 280 kčPunk Lolita

12. ledna 2012 v 18:00 | peťulína |  Japan style
Punk Lolita

Punk Lolita (nebo Lolita Punk) přidává prvky punkové módy pro Lolita módu (lolita fashion). Motivy, které se obvykle nacházejí v punkovém oblečení jsou potrhané látky, kravaty, zavírací špendlíky a řetězy, potištěné látky, skládané a krátké sukně a hermafroditní účesy, které jsou začleněny do vzhledu Lolity. Nejpopulárnější oděvy jsou halenky a sukně nebo cutsews (halenky upravované/přešité s různými úpravami), ale i šaty, sukně a mikiny jsou také hodně nošeny. Společnou obuv tvoří vysoké boty (boots) nebo Mary Janes a Oxfordské lodičky s platformami. Společné značky Punk Lolity jsou A+Lidel, Putumayo, H. Naoto a Na+H.Kawaii Kawaii Kawaii

11. ledna 2012 v 19:58 | peťulína |  Japan style
Kawaii je kvalita roztomilosti, zejména v kontextu v japonské kultuře. Kawaisa (doslovně "milovanost", "roztomilost" nebo "rozkošnost" se stalo prominentním aspektem japonské kultury, zábavy, oblečení, jídla, hraček, osobního vzhledu, chování a manýrů. Přídavným jménem je slovo Kawaii (doslovně "roztomilý" nebo "rozkošný")


Classic Lolita

10. ledna 2012 v 12:58 | peťulína |  Japan style
Classic Lolita
Patří sem Classic Lolita a Aristokrat (šlechtic).
Classic Lolita je zralejší styl Lolita, která se zaměřuje na rokoko, vládařství a viktoriánský styl. Barvy a vzory používané u klasických Lolit lze chápat někde mezi gotickým (Gothic) stylem a sladkým stylem (Sweet), až na to že není tak tmavý, ale ani tak roztomilý jako Sweet Lolita. Tento pohled může být viděn jako sofistikovanější, zralý styl Lolity, kde jeho použití má složité vzory a také méně výrazné barvy na látce což dělá celkový design.

Návrhy obsahují linie, stejné jako v "říši", kde jsou používány charakteristiky, které přidavají zralejší vzhled klasického stylu. Většina klasického oblečení Lolit se stále drží základní siluety Lolity. Obuv a doplňky jsou méně náladové a funkční. Šperky se složitými vzory jsou také obyčejné. Make-up je často méně výrazný, verze sladkého make-upu s důrazem na přírodní barviva. Do Classic Lolita stylu patří značky jako Juliette et Justine, Innocent World, Victorian Maiden, Triple Fortune a Mary Magdalene..

Jak dokáže make up zakrýt akné

8. ledna 2012 v 18:09 | peťulína |  Líčení, tipy a rady
Při brouzdání internetem jsem narazila na video, které mě velice zaujalo. Jde o dívku, která ma velice špatnou pleť a problémy s akné. Na videu vám ukáže, že se dá pomocí make-upu skrýt opravdu to nehezké a udělat ze sebe fakt kočku :)Sweet Lolita

8. ledna 2012 v 17:20 | peťulína |  Japan style
Sweet Lolita

Sweet Lolita v Japonsku, také známá jako ama-loli, je silně ovlivněna stylem rokoka, stejně jako viktoriánské a Edwardské oblečení. Ohniskem fantasy vzhledu Lolity, Sweet Lolita styl přijímá základní Lolita formát a používá světlejší barvy a dětské motivy v tomto designu.

Make-up Sweet Lolity je běžný jako ve většině stylů Lolita. Pink, Peach, nebo Pearl tvoří tento styl a je velmi sladký a používaný u mnoho Sweet Lolit. Tento pohled spárovaný s odstínem jasně růžové, červené nebo někdy nude-pink (náhérůžové) rtěnky a je také běžně používán.

Oblečení se skládá z pastelových barev, ovoce (třešně nebo jahody, nebo jakýkoliv typ sladkého ovoce), květin (růže, jasmíny, lilie, třešňové květy), krajky, mašlí, zvířecí tématiky (kočky, králíčci, štěňata) a stuhy, které zdůrazňují roztomilost. Populární témata u Sweet Lolity jsou odkazy na Alenku v říši divů, sladkosti a klasické pohádky. Šperky se často odráží tímto fantasy tématem. Čelenky, klobouky a mašle jsou oblíbeným doplňkem do vlasů sladké Lolity. Tašky a kabelky obvykle mají princezny. Můžou mít tvar jahody, koruny, srdce či vycpaných zvířat.

Příklady značky Sweet Lolit je Angelic Pretty, Baby, The Stars shine Bright a Metamorphose Temps de Fille. Emily Temple Cute (sestra značky Shirley Temple, japonský boutique), Jane Marple, A Milk jsou značky, které převážují více oblečením, které by byly považovány za neformální a jsou k dispozici ke koupi v obchodních domech v Japonsku.