Únor 2012

Uklid a muzika? To jde moc dobře dohromady

14. února 2012 v 19:49 | peťulína |  Všehochuť
Také si znavená představou, když jen pomyslíš nad tím, že musíš uklízet? A na to jak to co nejlíp a nejrychleji udělat a ještě si přitom zatancovat a zavrtět boky a třeba něoc málo při tom shodit je si zapnout mp3, dát volume doprava a úklid jde hned od ruky. Souhlasíš se mnou? Nebo máš jiné praktiky, které tě donutí rychle uklidit? :))


Crazy fashion

14. února 2012 v 19:39 | peťulína |  Fashion/móda
Co si pod tímto názvem představíš?? :) Co všechno může být crazy fashion??

Úžasný Apple iPod touch nano

12. února 2012 v 18:59 | peťulína |  Všehochuť
Nemohla jsem si nevšimnout této malé věcičky s názvem Apple iPod touch nano. Malinkej a šikovnej přehrávač hudby. Můžeš si ho připnout k pásku, na tričko nebo rukáv pomocí spony, kterou má vzadu nebo ho nosit jako dotykové hodinky, kterými opravdu zaujmeš :) Můžeš si vybrat z pestrých barev toho produktu a řemínků na trhu je také velká škála. Připoj sluchátka a užívej si hudby s multi touch displejem a pokud s ním zatřeseš, ihned ti nabídne jinou skladbu náhodně. Nikdy nevíš jaká skladba bude hrát a vždy budeš mile překvapena. Baterie vydrží až 24 hodin přehrávat skladby nonstop. Nahraj si muziku buď na 8GB nebo 16Gb. A cena? Na trhu k dostání už od pouhých 2400 Kč :)
Společenský účes - návod

10. února 2012 v 21:09 | peťulína |  Líčení, tipy a rady
Nevíš si rady co s vlasy na ples nebo společenskou událost? Vyzkoušej tento jednoduchý návod na úpravu svých vlasů a staň se tak svůdnou kráskou :)


Pudr na vlasy

9. února 2012 v 20:59 | peťulína |  Líčení, tipy a rady
Tak co na to říkáš? Pudr na vlasy? Přesně tak! Dodej svým vlasům maximální objem pomocí stylingového pudru například od značky Got2Be. Vyzkoušej Got2b POWDER'ful stylingový pudr pro holky pro celodenní použití. Pudr obsahuje mikročástice, které vlasům dodají objem a dlouhotrvající fixaci bez jejich zatížení. A pokud si ráda zarebelčíš v různých klubech nebo na koncertech zkus got2b Rockin' it, pro odvážné účesy, které vydrží extrémně dlouho. Takže pařit můžeš celou noc a tvůj účes bude stále IN ! :-PSkládací balerínky

9. února 2012 v 18:38 | peťulína |  Fashion/móda
Nošení vysokých podpatků celou noc a následně chůze domů naboso může způsobit nenapravitelné škody. Balerínky Redfoot jsou revolučním konceptem, který je výsledkem jedinečného spojení pedikérů a designérů.
Řada Redfoot je výsledkem spolupráce mezi experty obuvi po dobu několika let, což vedlo k výsledku navrhnout dámské boty dopřávající úlevu pro unavené a bolavé nohy. Revolučný design poskytuje neustále podporu pro celou nohu. Styl balerínek nenatahuje žádné svaly noh, které se v důsledku nošení podpatků po delší době zkracují. Redfoot balerínky jsou vhodné pro celodenní nošení a kompaktní design zaručuje, že je můžeš mít v kabelce po celý čas jako nouzovou pomoc!
Jako fungují ?
Jednoduše jako tvůj záchranný balíček v tvé kabelce!
Jdeš nakupovat, tancovat, zlomil se ti podpatek anebo máš jednoduše chuť změnit obuv když jsi venku? Redfoot balerínky ti poskytnou dokonalé řešení! Tyto inteligentní skládací botičky jsou dostatečně maličké, aby sis je mohla vzít všude s sebou a jejich jednoduchý design ti zaručí maximální pohodlí a komfort v průběhu celého roku!

Typy lodiček

8. února 2012 v 20:29 | peťulína
Jaký typ nejraději nosíš a které by sis rozhodně nevzala?