Březen 2012

Plavky 2012

22. března 2012 v 10:49 | peťulína |  Fashion/móda
Jaro teprve začalo, ale už už pokukuješ po plavkách, aby jsi zavčas stihla ty, co ti minulý rok někdo vyfoukl nebo doufáš, aby jsi našla takové, ketré neuvidíš na někom jiném. Ale co letos vůbec frčí?

Na trhu je opravdu nepřeberné množství druhů, barev a doplňků, ale dalo by se říci, že letošní rok 2012 nám nabízí hlavně květované vzory v různých pastelových barvách. Jak plavky dvoudílné tak jednodílné nějsou jsou jednodušše řešené. Můžete objevit vrchní díly s orientálními sponami uprostřed, které ladí s letošní kolekcí jaro/léto plážových nebo otevřených bot.
Velice pěkné a funkční jsou i šaty na plavky, které jsou lehké a vzdušné, zároveň i velmi sexy :) Takže dámy, jaké plavečky to budou letos?? :))
Christian Louboutin a jeho skvostné lodičky

21. března 2012 v 16:29 | peťulína |  Fashion/móda
Snad skoro každá žena, která se zajímá o boty zná světově nejznámějšího designéra bot Christiana Louboutina. Jeho styl bot je především znám patentovanou červenou barvou na podrážce bot. Podpatky tak vysoké, že se v nich nedá chodit, umělecké kousky, z kterých ženy šílí. Ano to je móda a luxus. Kvalita bot a vysoká cena. Na světě nejvíce prodávané jsou však černé lakované lodičky s uzavřenou špičkou a v roce 2010 převažoval styl "peep toe" na jehlách vysokých 15 cm a vysokou platformou. Pokud se i vám líbí takovéto luxusní botky, připravte si v přepočtu 16 000 Kč :) Jen pozor! Nenaleťte laciným "FAKE Louboutinkám", které se prodávají za poloviční cenu ;-) Na akutální kolekci se můžete podívat zde: http://loubiworld.christianlouboutin.com/#/the_collection
Swarovski kryty na telefon

10. března 2012 v 13:49 | peťulína |  Kryty na telefon
Co říkáš na kamínky od Swarovskiho po celém telefonu, který odráží různé barevné odstíny? :) Chtěla by si také takový nebo nějaký podobný dle tvého přání? :)))
Vydělejte si se mnou 300 Kč od ZUNO

6. března 2012 v 21:29 | peťulína |  Všehochuť
Minulý měsíc jsme si s přítelem vydělali dohromady 900 Kč. Přítele pozval kamarád do ZUNO a získal 300 Kč za první platbu kartou. Přítel pak pozval mě, získal 300 Kč za to, že mě doporučil a já dalších 300 Kč také za moji první platbu kartou. Stačil úsměv a přítelových 600 bylo mých, takže mám nové botky :-)

ZUNO logo
A já bych tohle kolečko ráda rozšířila dál. Účet u ZUNO je vedený zdarma a výběr je jen za 18 korun... Můžete tedy jen jednou zaplatit nákup za pár korun, užít si přičtených 300 Kč a ZUNO už dál nemusíte řešit. Zůstane zdarma nebo jej můžete klidně zrušit. Nic to nestojí.

A když se rozhodnete si účet v ZUNO ponechat, zůstane vám k používání jedna z nejhezčích platebních karet, co jsem v ČR viděla.

Takže, pokud si chcete vydělat 300 Kč (nebo až 15.000 Kč, když doporučíte další lidi), stačí mi napsat e-mail na petra.zavodova@gmail.com - do předmětu stačí dát ZUNO a já vám pošlu pozvánku, přes kterou se zaregistrujete. Bez té pozvánky 300 Kč nezískáte, tak pište ;-)