Květen 2012

DVOJPRSTENY aneb co letos v létě frčí

23. května 2012 v 16:09 | peťulína |  Fashion/móda
Nemohla jsem si nevšimnout těchto zajímavých prstenů, které se dají sehnat skoro ve všech modních obchodech. Levná cena a výsledek? Jako doplněk, který zaujme, stojí za to, si ho pořídit ;-)
Plavky pro baculky - inspirace 2012

20. května 2012 v 20:09 | peťulína |  Fashion/móda
I letos je na trhu nepřeberné množství plavek. Jenže pro nás, co máme postavu baculatější je velký problém sehnat takové, které se nám nejen líbí, ale také takové, ve kterých bychom nevypadali jako tukem přetekající tlačenky s květinovým vzorem. A vysoká cena je pro některé z nás také překážkou. Narazila jsem na plavky, které jsou sice pro většinu z nás finančně nedostupné, ale za to překrásné a chic! Tip pro všechny co chtějí vypdat skvěle i spár kily navíc! Zabrouzdejte po internetu, po obchůdkách ve městě a určitě narazíte na podobné :) Zde je inspirace modelkou Monif C. na kolekci 2012, více viz. odkaz: http://www.monifc.com/DECODEN aneb ozdobené mobilní telefony

12. května 2012 v 17:49 | peťulína |  Japan style
Decoden je jeden ze symbolů moderního japonského umění. Lidé, kteří zdobí telefony jsou na vzestupu tohoto umění. Decoden je vyráběn z linií kamenů a tak dále a je dílem velké osobnosti.

Decoden pochází ze slova"Keitai art", což znamená v překladu "Své umění". Keitai Art vzniklo v roce 1998. Keitai Art je dekorováno např. z tuleních kůží, manikúry, kamínků a dalších věcí. Tyto faktory jsou základem pro Decoden z Kentai Art. Decoden se předvedl jako první na trhu na mobilním telefonu od výrobce Soft Bank. Mobil s názvem Vodafone 705SH Swarovski crystal je zdobený krystaly a krystaly Swarovski. Decoden je používán regulérně slavnými zpěváky, kde se decoden stal modní ikonou až do dnes, kdy je velice populární. Poté co umění decoden ovlivnilo celou Koreji, Čínu až po Japonsko, nyní je také oblíbený v Evropě a New Yorku.

Dekorace mobilních telefonů jsou dnes nejpopulárnější mezi Japonci. Telefony se mezi nimi nazývají decoden. Decoden jsou mobilní telefony zdobené linkami kamínků. Lidé, kteří dekorují věci na mobilní telefony, jako bonbóny nebo korálky,dělají manikúru a sochařství, přibývají. Mnoho lidí si zakoupí části decoden a vyzdobí si věci sami sobě. Ale existují někteří lidé, kteří si nechají vyzdobit decoden přímo ve specializovaném obchodě nebo požádají o decoden styl v obchodě, kde udělají na vaše přání manikúru. Z těchto důvodů začala Softbank uvolnovat předdekorované Decoden telefony před několika lety. Je to populární mezi pracovníky, v domácnosti a kancelářích. Muži málokdy zdobí telefony. Decoden začal být nedávno populární mezi školačky středních a vysokých škol. Lidé, kteří zdobí telefony jsou pouze 4,9 procent všech lidí. Většina lidí, kteří zdobí decoden používá Panasonic, Sony nebo NEC telefony. Existuje mnoho důvodů pro mobilní dekorace. Mnoho žen má rádo decoden ze tří důvodů. Za prvé jen pro ty, které kráčí s dobou. Za druhé je změna vzhledu telefonu. Za třetí, že sem jim nelíbí původní design. Pár mužů má rádo decoden z tohoto důvodu. Protože byli doporučeni svými kamarády nebo svou přítelkyní. Až dosud byl decoden obzvláště populární mezi ženami v jejich téměř čtyřiceti lety, protože některé z nich těšilo zdobení na telefonu s jejich mladými dcerami. Nyní mají často mladé ženy a dívky decoden. A přijaly decoden jako jejich koníčka. A speciálně decoden obchody a lidé, kteří dělají decoden jsou na vzestupu a japonské zpěvačky a herečky často oznámí vlastní decoden. Decoden se stává více sídlícím v japonské kultuře.


Swarovski vůně AURA z nové kolekce MARIAGE

10. května 2012 v 9:59 | peťulína |  Fashion/móda
Swarovski následuje svůj příběh a otevírá kapitolu na téma láska: Swarovski Aura z kolekce Mariage.

Aura z kolekce Mariage je toaletní voda, která je dobrým talismanem pro zamilované.
Může se pochlubit kompozicí inspirovanými okamžiky štěstí v manželství, přináší ženám štěstí a blaženost.

Krystal se světélkující vůní a oslňující květinová vůně Aury, která se třpytí štěstím rozšířena o oslnění, co ženu změní. V srdci je "světlo aury", které se objevuje svůdnější a záhadnější ...

V květinové zahradě, koupala se ve světle, mladá žena, co vychutnávala si úlevu okamžikem svobody. Bílé lehké šaty s krajkou-dekorace vlasyů, její makeup a šperk na zápěstí..... ona sama se smyslně oddává osvěžující květinové vůni v oslnivé růžové zahradě.

Vůně nejen pro nevěsty.. Vyzkoušejte i Vy Swarovski novou vůni, která vás doslova nadchne :))


Začnětě hubnout "PŘIROZENĚ"

2. května 2012 v 15:38 | peťulína |  Fitness & zdravé jídlo
Kolik diet už jste vyzkoušela a kolik jich vám zaručeně pomohlo docílit se k vaší vysněné postavě? Nejspíše jen ty, které měli za následek JOJO efekt. Taková dieta, která vám shozená kila vrátí samozřejmě i s úroky nechceme. Zapoměnte tedy na zázračné pilulky Acai, po kterých se sice cítíte plné energie, ale zázrak takovýchto "borůvek" vám neshodí ani deko, pokud se nezačnete hýbat. Zbytečně vyhozené peníze... Zapomente i na jídelníčky od rádoby nabízejících ženských, které po vás chtějí 2 stovky za sestavení jídleníčku a ve výsledku zjistíte, že jste opět vyhodila peníze a žádné kilo dole. Vždyt přeci každé tělo je jiné a každý potřebuje jiný plán stravování. Každý máme jiný metabolismus a k tomu, abychom správně shazovali kila, potřebujeme někoho, kdo tomu opravdu rozumí. Výživový poradce, který vás změří a podle toho sestaví individuální plán, podle kterého se můžete řídit a tak i správně a přirozeně hubnout. Vše něco stojí, co si budeme nalhávat a ten kdo radí zadarmo, zkušenosti čerpal všudemožně ze stránek internetu. Dejte tedy na odoborníky, kteří vás naučí jak správně a přirozeně hubnout a výsledky pak budou mluvit za vás :) Jak na to viz. odkaz >>> www.fitdieta.cz <<<<Zdobící tyčinka na nehty

2. května 2012 v 13:08 | peťulína |  Líčení, tipy a rady
Neumíš použít lak, tak aby sis vytvořila na nehtech "polka dots"? anebo něco, k čemu potřebuješ tenký hrot? Kup si za pár kaček zdobící tyčinku, se kterou si vykouzlíš co tě jen napadne :)) a návod jak na to viz. níže :)))