DECODEN aneb ozdobené mobilní telefony

12. května 2012 v 17:49 | peťulína |  Japan style
Decoden je jeden ze symbolů moderního japonského umění. Lidé, kteří zdobí telefony jsou na vzestupu tohoto umění. Decoden je vyráběn z linií kamenů a tak dále a je dílem velké osobnosti.

Decoden pochází ze slova"Keitai art", což znamená v překladu "Své umění". Keitai Art vzniklo v roce 1998. Keitai Art je dekorováno např. z tuleních kůží, manikúry, kamínků a dalších věcí. Tyto faktory jsou základem pro Decoden z Kentai Art. Decoden se předvedl jako první na trhu na mobilním telefonu od výrobce Soft Bank. Mobil s názvem Vodafone 705SH Swarovski crystal je zdobený krystaly a krystaly Swarovski. Decoden je používán regulérně slavnými zpěváky, kde se decoden stal modní ikonou až do dnes, kdy je velice populární. Poté co umění decoden ovlivnilo celou Koreji, Čínu až po Japonsko, nyní je také oblíbený v Evropě a New Yorku.

Dekorace mobilních telefonů jsou dnes nejpopulárnější mezi Japonci. Telefony se mezi nimi nazývají decoden. Decoden jsou mobilní telefony zdobené linkami kamínků. Lidé, kteří dekorují věci na mobilní telefony, jako bonbóny nebo korálky,dělají manikúru a sochařství, přibývají. Mnoho lidí si zakoupí části decoden a vyzdobí si věci sami sobě. Ale existují někteří lidé, kteří si nechají vyzdobit decoden přímo ve specializovaném obchodě nebo požádají o decoden styl v obchodě, kde udělají na vaše přání manikúru. Z těchto důvodů začala Softbank uvolnovat předdekorované Decoden telefony před několika lety. Je to populární mezi pracovníky, v domácnosti a kancelářích. Muži málokdy zdobí telefony. Decoden začal být nedávno populární mezi školačky středních a vysokých škol. Lidé, kteří zdobí telefony jsou pouze 4,9 procent všech lidí. Většina lidí, kteří zdobí decoden používá Panasonic, Sony nebo NEC telefony. Existuje mnoho důvodů pro mobilní dekorace. Mnoho žen má rádo decoden ze tří důvodů. Za prvé jen pro ty, které kráčí s dobou. Za druhé je změna vzhledu telefonu. Za třetí, že sem jim nelíbí původní design. Pár mužů má rádo decoden z tohoto důvodu. Protože byli doporučeni svými kamarády nebo svou přítelkyní. Až dosud byl decoden obzvláště populární mezi ženami v jejich téměř čtyřiceti lety, protože některé z nich těšilo zdobení na telefonu s jejich mladými dcerami. Nyní mají často mladé ženy a dívky decoden. A přijaly decoden jako jejich koníčka. A speciálně decoden obchody a lidé, kteří dělají decoden jsou na vzestupu a japonské zpěvačky a herečky často oznámí vlastní decoden. Decoden se stává více sídlícím v japonské kultuře.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama