Červen 2012

Harémky - jak je vidí kluci?

29. června 2012 v 13:29 | peťulína |  Fashion/móda
Harémky, všichni víme o čem mluvím, kalhoty s nízkým sedem nebo také jak pánové říkají " posrávačky ". Hodně slečnám se strašně líbí a že to k nám dorazilo zase ve velkým a že je to IN a že je to z Ameriky, tak to přeci neznamemá, že je to ultra super extra nejhezčí. Jak může být slečna sexy, když jí kalhoty vlajou pod zadkem 30 cm a vypadají jako kdyby nosili dětské pleny? V čechách na to kluci, muži, pánové mají svůj názor a to: tyto kalhoty NE! Žena v tom vypadá opravdu směšně. Proč raději nezvolit klasické slimky, nebo kalhoty s vysokým pasem lemující vaše krásné křivky? Na to je přeci radost pohledět :)

Zahoďte tento rádoby styl posrávaček, hrábněte do šatníku po pořádném oblečení a vyražte mezi lidi jako kultivovaná žena ;-)
Bokovky a přetekající špíčky

28. června 2012 v 20:28 | peťulína |  Fashion/móda
Řekněme si narovinu kolik děvčat a žen nosí tyto bokové kalhoty, kterým po stranách přetekají bochánky tuku? Ano převážná část. Je to takový problém koupit si takovou velikost, aby nás kalhoty neškrtily a nědělaly ty nehezké kopečky, které spousta děvčat překryje dlouhou tunikou?! A co třeba ty které nemají zrovna nejštíhlejší postavu a koupí si slim kalhoty, ve kterých pak vypadají ještě hůř. A přitom najít takové oblečení, které z nás udělá ženu není žádná věda. Obchodů je na trhu takové množství, tak už jen zkoušejte a zkoušejte a nekoujte na to, že kamarádka s úžasnou postavou má bokové kalhoty, které jí padnou a vy je hned musíte mít také a ve výsledku budete všem pro smích :) Brouzdejte po netu, objevujte trendy a kombinujte takové, které se vám na první pohled nebudou zdát, velmi často se stává, že pak dotyčným sluší to, co se jim samotným nelíbí a to pak z ošklivek v teniskách, z bokovek vylejzajících tangách a taškou přes rameno vykouzlí takovou květinku, že na ní můžou ostatní oči nechat :-) Nekopírujte a buďte sami sebou, jedině tak budete IN ;-))


Swarovski vs. Preciosa

27. června 2012 v 9:49 | peťulína |  Kamínky
Bižuterii do Swarovského zná u nás snad už každý. Ví, že se jedná o kvalitní šperky od Rakouské firmy, která má s broušením krystalů mnoholeté zkušenosti. Ale znáte také značku Preciosa?

Všechno to tenkrát začalo u nás. Jako Češi jsme ve světě známí českým broušem sklem. Swarovský se narodil také u nás, ale se svou výrobou přešel do Rakouska, kde se jeho broušené šatony proslavili po celém světě. Značka Preciosa ač se o ní tolik nemluví zde v Čechách, ale za hranicemi po celém světě je velmi známá. Firmy Swarovski a Preciosa, jsou největšími TOP profesionály ve svém oboru a žádná jiná firma na světě se nemůže pochlubit svou kvalitou. Jedným rodílem firem je jejich sídlo a to, že Swarovski je rakouská firma a Preciosa proslavuje naši krásnou českou zemi. Ať už si vyberete jednu nebo druhou, obě společnosti vám zaručí tu nejvyšší kvalitu broušeného skla a budete vždy nadmíru spokojeni... :)