Září 2012

Tiësto & Steve Aoki - "Tornado"

28. září 2012 v 16:21 | peťulína |  Hudební videa
Větší peckovka pro milovníky elektro hudby :-) Tiesto a Steve Aoki -> skvělá kombinace


25 způsobů jak nosit šátek

17. září 2012 v 13:20 | peťulína |  Fashion/móda
i vám se zdá váš styl nošení šátku/šály už obyčejný? Pojďte se podívat i na jiné způsoby vázání, s kterými změníte v okamžiku celkový vzhled :)


Hubená nebo hubená ?

17. září 2012 v 8:42 | peťulína |  Všehochuť
Velice mě zaujaly články mladých děvčat, které se pyšní svými postavami na svých blozích. Komentáře typu: "Ty jsi krásně hubená a máš ploché břicho, závidím! " mi nedaly, abych nenapsala článek o tom, jak nad hubeností uvažujeme. Co si vy představíte pod pojmem hubená? Já vidím dívku/ženu, které jsou vidět pánevní kosti, nohy má jak párátka a břicho tak ploché jako děti z koncentráku. A proč? No řeknu to asi takhle: Podívejte se na různé blogy, různé články, kde se publikují den co den fotky, komentáře, kde si slečny nadávají na to, co ten daný den snědly a trápí se hladovkou, obrázky a popisky jídel co v danou hodinu snědly a jak strašně zdravé to je... Člověk pochopí, že takhle hubený být nechce! Za jakou cenu? Být hubená jako modelka? Ano? Víte vůbec co taková modelka jí? Jak se trápí? Říkáte si, že ne přece každá žije jen ze vzduchu a při tom je krásná. Když to tak shrneme, převážná většina modelek trpí nemocí tzv. Anorexií. Není přeci lepší mít o trochu více, jíst zdravě a cvičit? Existuje velmi tenká hranice mezi tím být hubená a vypadat zdravě... Ono už takovéto hlídání jídla a počítání kalorií, bez kterého nemůžete být ani den, se počítá jako byste nemocí trpěli. Na to jak správně jíst, kolik toho sníst, abyste byli v normě, na to vám články publikované dětmi nepomůžou. Nedávejte tedy na rady internetu, ale pokud vidíte problém ve své váze, buď začněte cvičit nebo si nechte poradit ohledně jídla někým, kdo se v tom opravdu vyzná - odborníkem na výživu.

Ještě k té hubenosti...Chápu, že každý má své nedostatky a každý je chce odstranit, ale NEsnažme se ničit ještě více. Době vyhublých už odzvonilo. Anorexie a obezita stále roste, zkusme to zastavit a naučit se, jak si udržet zdravý životní styl a žít bez následků, které tyto dvě nemoci mají :-) Abyste lépe pochopili o čem mluvím, lépe to možná pochopíte v pořadu Zhubni nebo Přiber, který běží na kanálu Primy ( video zde: http://play.iprima.cz/all/all/19588 - doporučuji všechny díly )


Diana Ross - Upside Down (remix)

14. září 2012 v 17:42 | peťulína |  Hudební videa
Kdo má rád originál, určitě se mu bude líbit předělávka do taneční verze ;-)