Říjen 2012

Můj nápad, váš start do života :-)

17. října 2012 v 7:54 | peťulína |  Fitness & zdravé jídlo
Po dlouhé odmlce, kdy je poslední dobou práce nad hlavu, spousta učení a starání se o rodinu jsem si řekla, že už je čas se také trošku věnovat blogování. Napadlo mě hned pár věcí, s kterýma bych se o ně s vámi podělila :-)

Před více jak 2 měsíci jsem začala pro sebe něco dělat a to tak, že jsem si řekla dost při mém stylu stravování a stylu života. Každý je se sebou nějakým způsobem nespokojený a mě už dlouhou dobu nevyhovala má strava, stres, každodenní únava a hlavně má postava, která byla na tom všem bita. Fotky s přáteli, kde jsem vyčnívala jak vypasená housenka se mi stále více hnusila a představa, že pokud bych takhle pokračovala dál, byla děsivá.

Takže jednoduše zkráceno, nově se mi chce psát o tom, co je zdravé i když toho je plný internet, každý má úplně jiný styl toho jak žije a jakým to čtenářům podává :-) Tyto řádky jsou hlavně pro všechny zoufalé, co se jim do teď nepodařilo zhubnout a trápí se každým dnem svou vahou. Pro ty co ještě bojují a pro ty co svůj cíl už zvládly ale, dál si rádi počtou o něčem novém, o něčem co je životem psáno :-)
I já se svou vahou bojuji, ale nevzdávám to a jedu stále na max ku předu :) Tím jak to vše začalo a jak jsem každým dnem o krok blíže vysněnému cíli, tak s tím vším vás budu informovat, budu vás motivovat a povzbuzovat, aby i vy jste začli a vykročili tak správným směrem, který vás nejen bude bavit, ale zaručí vám zdravější a delší život :)


"Udělám to, protože MŮŽU, Můžu protože CHCI, Chci protože říkáte, že NEMŮŽU."