Můj nápad, váš start do života :-)

17. října 2012 v 7:54 | peťulína |  Fitness & zdravé jídlo
Po dlouhé odmlce, kdy je poslední dobou práce nad hlavu, spousta učení a starání se o rodinu jsem si řekla, že už je čas se také trošku věnovat blogování. Napadlo mě hned pár věcí, s kterýma bych se o ně s vámi podělila :-)

Před více jak 2 měsíci jsem začala pro sebe něco dělat a to tak, že jsem si řekla dost při mém stylu stravování a stylu života. Každý je se sebou nějakým způsobem nespokojený a mě už dlouhou dobu nevyhovala má strava, stres, každodenní únava a hlavně má postava, která byla na tom všem bita. Fotky s přáteli, kde jsem vyčnívala jak vypasená housenka se mi stále více hnusila a představa, že pokud bych takhle pokračovala dál, byla děsivá.

Takže jednoduše zkráceno, nově se mi chce psát o tom, co je zdravé i když toho je plný internet, každý má úplně jiný styl toho jak žije a jakým to čtenářům podává :-) Tyto řádky jsou hlavně pro všechny zoufalé, co se jim do teď nepodařilo zhubnout a trápí se každým dnem svou vahou. Pro ty co ještě bojují a pro ty co svůj cíl už zvládly ale, dál si rádi počtou o něčem novém, o něčem co je životem psáno :-)
I já se svou vahou bojuji, ale nevzdávám to a jedu stále na max ku předu :) Tím jak to vše začalo a jak jsem každým dnem o krok blíže vysněnému cíli, tak s tím vším vás budu informovat, budu vás motivovat a povzbuzovat, aby i vy jste začli a vykročili tak správným směrem, který vás nejen bude bavit, ale zaručí vám zdravější a delší život :)


"Udělám to, protože MŮŽU, Můžu protože CHCI, Chci protože říkáte, že NEMŮŽU."

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama