Prosinec 2012

Vánoční svátky a jak to je a bude s námi v roce 2013?

13. prosince 2012 v 21:09 | peťulína |  Fitness & zdravé jídlo
Napadlo mě pár otázek týkajících se Vánoc a s kterýma se ráda s vámi o ně podělím :-)

Vánoční svátky už začali a Štědrý den už tu bude coby dup. Odoláváte cukroví nebo si svátky užíváte a dopřáváte si pěkně sladkého co hrdlo ráčí? Nebo se chystáte se vším novým začít až po Novém roce, že do teď to všechno počká? :-) Budete si letos připravovat novoroční předsevzetí?

Já vám tedy povím, že letos je to poprvé za můj život, co od té doby, co jsem začala se sebou něco dělat, nemám žádné chutě a odolávám přímo grandiózně :-) To se mi s novoročním předsevzetím nikdy nesplnilo :-) Takže letošní předsevzetí se konat nebude :-) Můj cíl je žít zdravě a dostat se na mou vysněnou postavu, která mě motivuje na mé ledničce :-) A jak jste na tom vy? :-)Motivační videa

3. prosince 2012 v 13:39 | peťulína |  Motivační obrázky
....že i cvičení může být sexy :-)

Proměna za 4 měsíce cvičení - foto

2. prosince 2012 v 20:49 | peťulína |  Moje cesta za lepším tělem
Uběhl 4. měsíc do té doby, co jsem začala cvičit a zdravě jíst. S touto dlouho cestou se člověk naučil naslouchat svému tělu. Zjistila jsem, že cvičit přes nemoc je za prvé nebezpečné a za druhé přemáhat se, nám stejně výsledek neovlivní, ba dokonce, tělo ještě více unaví. Zjistila jsem, že cvičit dva programy může jen ten, který se cití fit a pokud cítí, že je to na něj moc, zvolnit a dopřát tělu trošku klidu, aby zpět nabralo energii. Cvičit méně je opravdu někdy více.

V září jsem se přihlásila do soutěže na Nikki blogu, kde jsou pro vítěze připraveny krásné dárky. Velice jsem se těšila jak si zasoutěžím, ale po 3 měsíční změně jsem si řekla, že vítězství je pro mě už jenom to, že jsem se dopracovala k úplně jinému tělu a za to jsem nesmírně ráda. Jsem ráda, že jsem se zvedla a začla se sebou díky Nikki a její motivaci něco dělat. Povzbudila mě a díky ní samozřejmě stále pokračuju dál. Chtěla sem vám slečny, dámy, ženy ukazát, že žádná zázračná pilulka na hubnutí neexistuje, že hladovět kvůli krásně postavě za to nestojí. Co za to stojí je, ale pravidelný pohyb který, když vás začne bavit, stane se součástí vašeho života společně s chutí objevovat nové chutě a jíst pouze zdravé věci, které jsou dokonce chutnější než kdejaký MC Donnald či KFC :-) Důležité je se do ničeho nenutit ba vše vyzkoušet a ze začátku vydržet. Pokud nám něco nesedí, vyzkoušet něco jiného co nás na druhou stranu chytne a tím nás změní. Silná vůle k tomu patří a i lenoši jí mají (sama vím o čem mluvím :D) Takže jsem si dovolila ukazát moji proměnu za 4 měsíce mého boje s tuky za krásnou a zdravou postavou. Mimochodem do soutěže se přihlásila spousta mladých tak starších dam s různou vahou a jak se jim povedla proměna posuďte sami, každá z nich na sobě tvrdě pracovala. Začátek hlasování je zítra od 7 hodin a záleží čistě na vás, která si váš hlas zaslouží, hlasů můžete rozdat kolik chcete ale pouze jeden každé :-) Takže i tak jsou to fotografie hlavně pro vás líné tlusté prdelky jako motivace do budoucna jak zatočit s tím, co tak moc nenávidíte - špeky! :-) Pěknou první adventní neděli všem :-)