8. týden Insanity

31. března 2013 v 15:50 | peťulína |  Moje cesta za lepším tělem
Předposlední týden Insanity úspěšně za mnou. Se včerejším měřením tedy nejsem vůbec spokojená, ale na to bych si měla už pomalu zvykat :-) Úbytek za týden tedy žádný. Abych si nekazila zbytečně náladu, tak jsem si objednala do svého šatníku nový hadřík, který trápení alespoň na čas zahojí. Co se týče mého stravování, tak jsem si všimla, že má touha po sladkém nemálo vzrostla a tak jsem tedy zařadila více sladkých snídaní a svačin v dopoledních hodinách, abych zaprvé netrápila tělo touhou po sladkém, protože ta by ještě vzrostla a za druhé doplnit potřebnou energii, která s přicházejícím jarem upadá. No řekněte sami, komu tohle počasí už neleze krkem že? :D
Zajímavostí pro vás by mohla být budoucí recenze na cvičební program, na který se po skončení Insanity chystám. Nebudou chybět mé první zkušenosti a dojmy a také se s vámi nadále budu dělit o mou proměnu za lepší postavou :-) Snažím se také dokumentovat můj jídelníček, který není co se týče ingrediencí luxusní tak jako v časopisech, ale kdo má v této době peníze na to, nakupovat předražené zdravé věci že? Bio potraviny jsou zatím mezi těmi potravinami, které se nedají, tedy aspoň u mě, nakupovat ve velkém, tak jako celozrnné pečivo vás také výjde na pár desítek korun a to nemluvím o tom, že domů přinesete jen pár kousků.
Dále bych chtěla více přispívat motivačními obrázky a texty, které vás (mě velice) motivují. Konkrétní nápady na články přicházející sami od sebe, takže takhle dopředu žádný jiný plán, než zmiňované nemám. Nemusíte se , ale bát, že by nápady došly. Psát je vždy o čem a horká témata jako je Hubnutí, Zdravá strava, Cvičení a fitness tu budou a nadále i moje tipy, rady a zkušenosti :-) Na finální výsledky před a po Insanity se můžete tedy těšit příští týden. Nakonec vám chci popřát krásnou velikonoční neděli a pondělí a ženám hodně červených omlazených prdelek a chlapům jak jinak než košík plný vajec :D :-)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama