1. týden Les Mills Combat

21. dubna 2013 v 10:30 | peťulína |  Moje cesta za lepším tělem
Krásné nedělní dopoledne :-) Podle kalendáře mám dnes den volna a tak bych chtěla pár větičkami popsat jak se mi cvičilo s novým programem.

První den, který jsem popsala již minule byl opravdu takovým zahřátím. Dále se pak toto startovací video objevuje v jeden den společně s videem, které nese název Core attack a které má okolo 20 minutek. Tato kombinace je ideální - kardio a posilování středu těla.
Druhý den bylo v plánu odcvičit HIIT power a Inner warrior. HIIT trénink musím říct, že mě doslova odrovnal a nejvíc teda nohy. To se mi nestalo ani u Insanity, že bych 3 dny nemohla pořádně chodit. Tak moc mě ty stehna bolely, dala jsem jim pěkně zabrat.Krom toho jsem se i vydováděla s dlouho očekávanými činkami.
Inner warrior je ve stylu protahování se jako bojovníka - dalo by se to přirovnat k Józe.
Ve středu sem ani nevěděla, zda zvládnu odcvičit s bolestí nohou obyčejné opakování začátku. Ale jo, dokopala jsem se k tomu, protože nemám ráda výmluvy :-) Je fakt, že jsem i s prckem do školky pak chodila ty tři dny jak kačer, ale vždycky se to dá nějak přežít :D Však určitě znáte ty obrázky BEFORE/AFTER LEG DAY :-)
Ve čtvrtek jsem byla zvědavá na druhý HIIT a to Shock Plyo. No musím říct, že to byl taky pěknej zabiják na nohy a hlavně na výdrž.
Pátek jsem očekávala z názvu, že video bude podobné jako první den, jen o 15 minut delší. Napůl jsem měla pravdu, ale bylo to toršku víc o kardiu a přišlo mi intezivnější a chytlavější na prvky než původních 30 minut. Spotila jsem se řekla bych dost :-)
Šestý den nemohl být méně intezivní po tom, co jsem ozkoušela dny před tím :D Warrior 2 Lower body lean out - chtělo se mi brečet. Už jenom z názvu se mi rozklepaly nohy a čekala jsem, že nebudu moct chodit další tři dny :D Naštěstí to sice bylo náročnější co se týče kardia, ale také neříkám, že jsem nohy při cvičení necítila :-)
Dnes tedy zasloužené volníčko a od pondělí repete a už i s navýšením kalorií :-)BEZ BOLESTI NEJSOU VÝSLEDKY :-) 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama