Květen 2013

5.,6. a 7. týden Les Mills Combat

29. května 2013 v 10:01 | peťulína |  Moje cesta za lepším tělem
A tak se po hodně dlouhé pauze ozývám :-) Kupodivu je to s mým časem hrůza, nic nestíhám a lítám z práce do práce a na cvičení zbývá méně času, ale musím dát za pravdu, že pauzu jsem si udělala pouze 5-ti denní a to v období MS a ustavičného deště a nechtíče cokoliv dělat. Nyní jsem zpět a pokračuji nadále s programem Les Mills Combat, respektive 7. týdnem. Pocity za posledních 14 dnů byly velmi rozpačité. Neustálá deprese z toho, že nestíhám, do toho ještě večerní studium a to se na člověku hodně podepíše a pak se cítí tak jak se cítí. I když jsou dny, kdy se chválím, kolik kil jsem už od začátku cvičení shodila, ale poslední dobou převládají dny, při kterých jsem stále více nespokojená a připadám si jak prasátko. No však to asi každá znáte :-D Jak člověk nemá to co chce, bude stále nespokojený :-)
Také poslední dobou mi hodně lidí říká jak moc hubená a vybledlá jsem. Co na to říct. Dietu nedržím, tuku je na mě i s 60 kily pořád dosti a bílá jsem od přírody. A dokonce včerejší den strávený se synem po obchodech s úmyslem pořídit si něco pěkného na sebe dopadl tak trochu na prdek. Dalo by se to přirovnat k dnům, kdy jsem vážila 82 kg a v obchodě nemohla sehnat menší velikost kalhot než 46 a tričko XXL. Včerejší den to bylo přesně naopak. Díky cvičení a zdravé stravě nemohu sehnat šaty, které by mi nepadaly přes prsa, kalhoty, které by mi byly jak v pase, tak přes stehna -_- Holt nezbývá nic jiného než hledat dál. Nechci chodit v oblečení, které na mě visí, to vypadá prostě příšerně :D A na to dopracovat se k mému vysněnému cíli zbývá ještě dost práce, a jednou bych se vám ráda pochlubila, že i začínající bacule může díky cvičení a upravené stravě vypadat jako pěkná šťabajzna :-)

Na dnešní den jsem si alespoň pro vás připravila pár obrázků s krásnými vypracovanými bříšky. Vlastně s tou nejproblematičtější partií nás všech a u mě dvojnásob :D
1. měsíc Les Milss Combat

12. května 2013 v 22:13 | peťulína |  Moje cesta za lepším tělem
Musím se přiznat, že se mi do dnešního měření a focení moc nechtělo a to ze dvou prostých důvodů. Vůbec jsem se necítila, že by na mě za 4 týdny proběhly nějaké změny. Cítila jsem se a stále cítím jako balón :-/ Za druhé brzký odchod do práce a s tím spojené všechny druhy činností, které mě donutily rychle se přeměřit převážit, vyfotit a vše zapsat. Jsem ráda i za nějaký malý posun, byť to vypadá jako pěkná bída, ale udělala jsem pro to maximum. Je fakt, že 4. týden jsem díky práci trošku nestíhala odcvičit dle kalendáře, ale snažila jsem se nemeškat. Díky blížící se MS (doufám, že díky ní :D ) mám břicho hodně nafouklé. Možná je to také nepravidelnou stravou, ale v práci pravidelnost nijak neovlivním. Spěch a stres v práci se na mě poslední dobou také podepisuje. Fotky a jejich porovnání nechám na vás, protože se vidím stále stejně. Vše u mě probíhá už od začátku pomaleji, ale hlavně že probíhá :-) Tak uvidíme co mi přinese druhý měsíc :-)


Před a po 1. měsíc Les Mills Combat

váha 62,7 kg ->60,9 kg (-1,8 kg)
paže 27 cm -> 26 cm (-1cm)
prsa 86 cm -> 84 cm (-2cm)
pas 72 cm cm -> 71 cm (-1cm)
břicho 92 cm -> 89,5cm (-1,5cm)
zadek 94 cm -> 93,5 cm (-0,5cm)
stehna 56,5 cm -> 55,5 cm (-1,5cm)


Jarní relaxační

10. května 2013 v 10:09 | peťulína |  Motivační obrázky


3. týden Les Mills Combat

5. května 2013 v 11:10 | peťulína |  Moje cesta za lepším tělem
A máme tu další odcvičený týden s Danem a Rachael. Stále si dávám do těla a snažím sepřidávat co to jde, jen abych nepociťovala, že workouty jsou lehčí. Jsem pořád ráda, že mi dny utíkají neskutečně rychle, nejspíš je to tím, že mě Les Mills Combat baví a netrávím tolik času na počítači a vysedáváním, jakož tomu bylo doposud :-) Přeci jen to teplejší počasí člověka dokope k tomu vyrazit ven a trávit volné chvilky s blízkými a užívat si radosti co to jde.
Od následujícího týdne jsem si naplánovala jednou dvakrát do týdne běh. Chtěla bych se připravit na příští rok a to na půl maraton a dát si ho tak do seznamu cílů, které mám v plánu překonat/splnit. Budu upřímná, netuším jak to budu mít s časem a tak si nebudu ani naivně namlouvat, že jsem schopná se na 21 km připravit během jednoho roku, když jiní trénují i více let a několikrát do týdne. Jediná motivace, která mi říká, že jsem schopna to zvládnout jsou videa The Biggest Loser, kdy soutěžící půl maraton odběhli. Takže touha odběhnout do 3 hodin 21 km je veliká, už jen pro ten pocit. No řekněte sami, kolik znáte lidí, kteří si půl maraton zaběhli ? Já teda nikoho :D
A příští týden se přihlásím už s prvními výsledky po měsíci. Sama jsme zvědavá, zda nějaké vizuální změny proběhly :-)