3. týden Les Mills Combat

5. května 2013 v 11:10 | peťulína |  Moje cesta za lepším tělem
A máme tu další odcvičený týden s Danem a Rachael. Stále si dávám do těla a snažím sepřidávat co to jde, jen abych nepociťovala, že workouty jsou lehčí. Jsem pořád ráda, že mi dny utíkají neskutečně rychle, nejspíš je to tím, že mě Les Mills Combat baví a netrávím tolik času na počítači a vysedáváním, jakož tomu bylo doposud :-) Přeci jen to teplejší počasí člověka dokope k tomu vyrazit ven a trávit volné chvilky s blízkými a užívat si radosti co to jde.
Od následujícího týdne jsem si naplánovala jednou dvakrát do týdne běh. Chtěla bych se připravit na příští rok a to na půl maraton a dát si ho tak do seznamu cílů, které mám v plánu překonat/splnit. Budu upřímná, netuším jak to budu mít s časem a tak si nebudu ani naivně namlouvat, že jsem schopná se na 21 km připravit během jednoho roku, když jiní trénují i více let a několikrát do týdne. Jediná motivace, která mi říká, že jsem schopna to zvládnout jsou videa The Biggest Loser, kdy soutěžící půl maraton odběhli. Takže touha odběhnout do 3 hodin 21 km je veliká, už jen pro ten pocit. No řekněte sami, kolik znáte lidí, kteří si půl maraton zaběhli ? Já teda nikoho :D
A příští týden se přihlásím už s prvními výsledky po měsíci. Sama jsme zvědavá, zda nějaké vizuální změny proběhly :-)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Evk Evk | 12. května 2013 v 19:41 | Reagovat

Ahoj, chtěla bych se poradit o tomhle cvičení. Mám všechny videa i program a když jsem si to porovnávala, tak jsem zjistila, že videí je nějak víc, než je naplánováno v programu. Třeba video Upper Body je navíc? Nebo je někam naplánováno? Vůbec se v tom nemůžu zorientovat... Díky za radu!

2 Peťulína Peťulína | 12. května 2013 v 21:04 | Reagovat

[1]: Ahoj Evk, Program Les Mills Combat má na výběr ze tří cvičebních kalendářů. Je na tobě, který si vybereš. Z něho pak už sama vyčteš, která videa si budeš pouštět :-)

3 Evk Evk | 13. května 2013 v 14:25 | Reagovat

Díky, už jsem se zorientovala. Mysela jsem totiž, že jsou plány jen 2, proto mi pořád něco přebývalo.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama