2. týden Body revolution

20. února 2014 v 19:44 | peťulína |  Moje cesta za lepším tělem
Již druhý týden cvičím s Jilliankou a jejím programem, abych shodila ty kila, které jsem tak jednoduše vyžrala přes svátky a dny lenosti. Poctivě cvičím každý den. Ale musím se přiznat. S jídlem je to už trošičku bída. Týká se to tedy posledních tří dní a to hlavně (pro mě) večerních hodin, kdy chodím z práce po noční ráno s tím, že musím ještě obstarat prcka do školky. Co, ale zkazilo ty tři dny, jsou dny před očekávanou MS, kdy na mě žravá doslova zaútočila všema deseti. Splácala jsem před spaním do sebe neuvěřitelné množství prasáren, co se do mě vešlo a já funila pocitem, že brzy prasknu. Fakt, že jsem vyloženě žrala jako prasátko, mě neomlouvá a s pocitem viny, jsem se více vkládala do cvičení. Ale na tolik snědených kalorií, abych cvičila tak den v kuse, jen, abych "splatila" dluh mého obžerství. Nicméně jsem byla ze sebe tak zklamaná, že jsem si vygooglila pár článků a názorů jiných žen a snažila se pochopit, proč na nás ženský jdou takovéhle chutě. Jasně, hormony, ale jak se s tím vypořádat? Jedni radily, prostě nežrat. Což se u nich projevilo tím, že sežrali 2-3x více jídla než normálně (můj případ). Jiní radily jíst, na co má člověk chuť, dokud chutě nepoleví, což trvá tak 3 dny a například doktoři a lidi zkoumající tento stav popisovali tak, že tělo má před očekávanou MS zvýšenou potřebu jíst a tak není nutné tedy snižovat porce, respektive příjem, protože se pak dostavují tzv. záchvaty žravosti. Příjem se "prý" může zvýšit až o 200 kcal. Což není málo. Doporučují, i když je chuť na sladké opravdu velká, alespoň se hlídat a snažit se vybírat sladké v té zdravější verzi než jsou čokolády a sušenky.
Takže si z toho nebudeme dělat těžkou hlavu, protože 3 dny žraní z nás neudělají obézní, ale za 3 dny cvičení modelky též ne. Hormony máme holt všichni a je to s nimi někdy opravdu těžké. Takže uvidíme po čase, zda měli vědci pravdu a s Body revolution budou viditelné výsledky :D Jestli ne, tak těm chytrákům nakopu zadek :-)

Jo a abych nezapomněla, dnes jsem si vyšla pro pár lahodných a hlavně čerstvých produktů, za které opravdu stojí těch pár korunek připlatit :-) Není to na nějaké to hubnutí, ale zkuste ochutnat také něco poctivého, neumělého bez přísad, konzervantů a chemikálií :-) Stránky a produkty můžete nalézt zde: http://www.mlekozfarmy.cz/

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Vlaďka Vlaďka | E-mail | 21. února 2014 v 17:38 | Reagovat

Ahoj, ještě minulý měsíc jsem na sebe měla vztek, že se nedokážu ovládnout. Ale měla jsem tyto dny minulý víkend a poprvé jsem si řekla, že to tak bude každý měsíc, takže to nebudu řešit a nepůjdu proti tomu. A je mi líp :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama